Сироватковий ізолят відрізняється низьким вмістом жирів і вуглеводів, швидко засвоюється організмом. Найкраще працює після тренування, допомагає відновитися і підтримує загальне здоров'я тіла! А наші статті про протеїни допоможуть Вам знайти підходящий протеїн.
На сучасному ринку спортхарчування дуже широкий асортимент продукції, що сприяє набору маси м'язів. Буває, що навіть професійні спортсмени сумніваються, який препарат вибрати. Серед цього достатку протеїнових добавок можна виділити сироватковий ізолят. Такий концентрат вигідно відрізняється низькою ціною і високим вмістом білка. Як анаболік, речовина нічим не поступається властивостям більш дорогих засобів. Головна перевага сироваткового ізоляту – високий ступінь очищення (містить понад 89% білка) і майже повна відсутність жирів, лактози і холестерину.
Виготовляють ізолят з сироватки методом виділення сироваткового протеїну. Це робиться за допомогою таких нових технологій, як мікрофільтрація та іонообмін. Для отримання якісного продукту проводять дегідратацію молочної сироватки, одночасно забираючи з неї такі інгредієнти, як лактоза, поганий холестерин і жир тваринного походження. Як вже було сказано, існує два способи фільтрації. В основі одного з них – обмін іонів. При його застосуванні властивості протеїну змінюються при впливі на речовину високих температур. Однак, залишається невідомим, як така обробка впливає на білки. Інша технологія – мікрофільтрація. Цей спосіб очищення більш щадний.
Видобувають протеїн також з м'яса, молокопродуктів, риби і т.п., проте, за ефективністю засвоєння жоден з них не можна порівняти з білком сироватковим. Адже ізолят сироваткового протеїну містить цілий амінокислотний комплекс, що дозволяє синтезувати м'язові тканини та відновлювати їх. Крім того, сироватковий білок має антиоксидантну дію і відмінно зміцнює імунітет. Поєднуючи регулярний прийом ізоляту з тренувальним заняттями, можна досягти швидкого набору м'язової маси.
Головним чином сироватковий протеїн застосовується для набору об’єму м'язів. Однак, завдяки високій концентрації амінокислот в ізолятах прискорюються метаболічні процеси в клітинах м'язових тканин. А ще ці органічні сполуки є цеглинами для відновлення тканин і енергетичним джерелом для нормальної життєдіяльності м'язів. Засвоєння речовини відбувається швидко, сироватковий протеїн гіпоалергенний, його рекомендують вживати навіть тим спортсменам, що страждають непереносимістю лактози (молочного цукру). Серед бодібілдерів ізолят протеїну користується попитом, так як він активізує анаболічні реакції та пригнічує катаболічні. Прийом засобу не залежить від часу тренування.
Переваг у ізольованому протеїні декілька:
Для живлення м'язів приймати протеїн рекомендується, розбавивши 25 г речовини у воді або соці. Робити це краще приблизно за півгодини до початку силових вправ. Після тренувальних занять можна прийняти ще 20-30 грамів ізоляту. В середньому для нарощування м'язової маси потрібно вживати по 1-1,5 г речовини на 1 кг маси тіла протягом доби. Збільшувати дозування не варто, так як це може призвести до порушення роботи печінки. Якщо приймати протеїн ізолят в менших дозах, можна не досягти бажаних результатів. Щоб не завдати шкоди здоров'ю, добавку приймають за індивідуальною схемою, в основі складання якої – кінцева мета спортсмена.
Найбільшою популярністю користуються такі сироваткові протеїни:
Назва товару | Ціна |
Whey-Pro FUSION (1 кг) | 1225 грн. |
ZeroPro Protein (1 кг) | 1781 грн. |
BAD ASS Zero (2 кг) | 2129 грн. |
ISO Sensation (910 г) | 1325 грн. |
Whey Isolate Isotope (960 г) | 1669 грн. |
Anabolic Iso Whey (2 кг) | 2125 грн. |
Gold Whey Protein Isolate (2280 г) | 2499 грн. |
Якісний ізолят протеїну купити в місті Києві можна без проблем. Ми готові запропонувати вам лише сертифіковану продукцію відомих компаній. Причому невисока ціна на ізолят сироваткового протеїну приємно вас здивує. Користуючись послугами сайту, можна купити ізолят сироваткового протеїну і замовити доставку по території України, яка буде здійснена в максимально короткі терміни.